T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Göztepe
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Doktorumuzdan memnun olmadığımızda değiştire bilir miyiz?


Hastalarımız hasta hakları yönetmeliğinin 9.maddesi gereği hekim değiştirme hakkını kullanabilirler. Bunu yaparken hasta hakları birimimize başvurarak kısa bir form doldurmaları yeterli olmaktadır.